Kalendarzowe lato dopiero przed nami, ale wiele sklepów już przygotowuje się do sezonowych wyprzedaży. Na duże obniżki nie trzeba czekać do końca wakacji, bo ubrania i dodatki, które doskonale sprawdzą się na urlopie, można
Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami premiera, 28 listopada placówki handlowe w galeriach zostaną ponownie otwarte. Do tego czasu w VIVO! Piła skorzystamy z oferty kilkunastu marek.
Coccodrillo – znana marka z ubrankami dla niemowląt i dzieci uzupełniła ofertę Portu Łódź z sektora fashion dedykowanego najmłodszym. Nowy najemca w łódzkim centrum handlowym zajął powierzchnię 80 mkw.
W 2018 r. sieci należące do Grupy Muszkieterów, wraz ze stacjami paliw, odnotowały wzrost obrotów o 7,774 proc.
Już 26 lipca w Gdańsku startuje Jarmark św. Dominika. Na tej najsłynniejszej i największej w Polsce imprezie handlowo-rozrywkowej wśród wystawców znajdzie się m.in. Razowy Kwas Chlebowy.
Yoram Reshef, Dyrektor Generalny Blue City, został po raz kolejny uhonorowany tytułem najlepszego dyrektora centrum handlowego podczas uroczystej, dziewiątej gali konkursu EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards.
Starbucks wdraża nową formułę programu lojalnościowego, do którego jako pierwsi w Europie dostęp będą mieli klienci w Polsce i Czechach. Użytkownicy Starbucks Rewards będą korzystać z nowego systemu zliczania Gwiazdek oraz
GISconnector for Excel to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach oprogramowania Microsoft Excel, którzy chcieliby rozszerzyć swoje działania o zaawansowane analizy geomarketingowe na mapach cyfrowych.
Z początkiem sierpnia, do grona najemców Placu Unii dołączył Eye Boutique Nail Bar. Jest to profesjonalny salon manicure i pedicure, który oferuje zabiegi zarówno dla pań, jak i panów.
Sieci handlowe zmieniają strategię marketingową, oferując konsumentom częstsze promocje. W ten sposób chcą przyciągnąć większą liczbę klientów do swoich sklepów.