NEONET kontynuuje przyjętą strategię rozwoju i otwiera nowy salon w Chojnowie. Wielkie Otwarcie będzie miało miejsce w czwartek 29.06 o godzinie 9:00 w sklepie NEONET przy ulicy Legnickiej 50 w Chojnowie.
Polska Sieć Handlowa Lewiatan realizuje strategię wsparcia potrzebujących. W ramach jednej z inicjatyw przekazała środki uzyskane ze sklepu zaaranżowanego podczas Kongresu 590 na organizację świąt Bożego Narodzenia w wybranyc
Yoram Reshef, Dyrektor Generalny Blue City, został po raz kolejny uhonorowany tytułem najlepszego dyrektora centrum handlowego podczas uroczystej, dziewiątej gali konkursu EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards.
Szybki rozwój e-commerce potwierdza internetowa drogeria oraz dystrybutor artykułów dla dzieci
W jaki sposób przyciągnąć klientów i zainteresować ich swoją ofertą? Sieć sklepów KiK znalazła na to skuteczny sposób, wprowadzając własny model biznesowy.
Sieć sklepów Dealz, działających w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii, rozpoczyna ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka na początku lutego otworzy swój pierwszy lokal w Polsce, który ulokowany zostanie w
Grycan zrobił to, o czym nawet nie śniliśmy przed epidemią! Lody, ciasta lodowo-bezowe, mrożone ciasta i kawę kupimy przez Internet. Kultowe produkty dostępne są na Allegro i w oficjalnym sklepie internetowym.
Książka kucharska Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan jest jedynym projektem z Polski docenionym w konkursie Pearl Impact Awards 2019, który powszechnie uznawany jest za branżowy standard nagród w kategorii marketing treści.
Greenpoint – polska marka odzieżowa dla kobiet dołączyła do grona najemców ETC Swarzędz. Otwarcie salonu odbyło się 17 czerwca. Tego dnia na Klientów czekała specjalna promocja – rabat 30% na całą kolekcję. Sklep w ETC
E-commerce rozwija się w szaleńczym tempie, co wynika ze stale rosnących potrzeb konsumentów i zwiększających się możliwości sprzedawców internetowych. Polscy e-sprzedawcy mogą teraz liczyć na dodatkowe wsparcie, jakie zape